Автор : btamedia

Авто с Америки

 

Заказ авто 

050 379 98 88 , 098 866 66 26

Наша компанія на ринку України з 2009 року, в 2015 році ми почали займатись доставкою та розмитненням автомобілів з США. За останніх два роки ми впевнено вийшли в лідери на західній Україні по кількості доставлених автомобілів з США. Також ми надаємо послуги по ремонту привезених авто з США під ключ.

Вживані автомобілі з США

Американський ринок вживаних автомобілів вже багато років поспіль займає перше місце в світі за розвитком і обсягами. Його колосальні розміри продиктовані декількома факторами. По-перше, американці дуже багато купують автомобілів. Абсолютно нормальною є ситуація, при якій в одній сім'ї є 3-4 автомобіля. По-друге, більше 5 років середньостатистичний американець на одному автомобілі не їздить. Саме це створює постійний приплив автомобілів на вторинний ринок. І більшість з них залишається у відмінному стані.

 • Вартість на техніку нижча, ніж на аналоги в Європі
 • Колосальні обсяги ринкових пропозицій мототехніки
 • Наявність ексклюзивної техніки, якої немає в Європі та Японії
 • ЯК ЗНАЙТИ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ В США ?

  Знайти вживаний автомобіль в США можна на сайтах аукціонів CopartIAAI, а також на Ebay та інших, а також в регіональних автодилерів (автоселлерів), Найвигідніше купувати пошкоджені автомобілі та ремонтувати їх в Україні.
 •  


  ЧИ Є РІЗНИЦЯ В ВАРТОСТІ РОЗМИТНЕННЯ АВАРІЙНОГО АВТО І БЕЗАВАРІЙНОГО ?

  Так звичайно, автомобілі в Україні розмитнюються від їхньої оціночної вартості, тому чим більше пошкодження автомобіля - тим дешевша його оціночна вартість. Пошкодження автомобіля не впливає на вартість доставки його в Україну.


  ЧИ Є РІЗНИЦЯ В ВАРТОСТІ РОЗМИТНЕННЯ АВАРІЙНОГО АВТО І БЕЗАВАРІЙНОГО ?

  Так звичайно, автомобілі в Україні розмитнюються від їхньої оціночної вартості, тому чим більше пошкодження автомобіля - тим дешевша його оціночна вартість. Пошкодження автомобіля не впливає на вартість доставки його в Україну.


  ЯКІ АВТОМОБІЛІ ДОЗВОЛЕНО ПРИВОЗИТИ З США В УКРАЇНУ ?

  В Україну дозволено привозити легкові автомобілі з екологічною нормою викидів Євро 5 і вище. Здебільшого це автомобілі випущені після 2010 року випуску, але є десяток автомобільних компаній які навіть в 2016 році виробляли автомобілі з екологічною норму Євро 4, для 49 штатів Америки окрім Каліфорнії. Ті ж самі авто для штату Каліфорнії відрізняються і з екологічною нормою Євро 5.


  ЯКІ АВТОМОБІЛІ НАЙВИГІДНІШЕ ПРИВОЗИТИ З США ?

  Найвигідніше привозити німецькі автомобілі: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen та автомобілі японських брендів Lexus, Infiniti, Acura, Toyota, Honda, Mazda а також американський Ford. Найбільша вигода від автомобілів віком до 2 років та з пробігом до 30 тис. км.

  Сільськогосподарська техніка з США

  Багаторічний досвід виробництва сільськогосподарської та будівельної техніки таких компаній як John Deere, New Holland, Great Plains, Kinze, Caterpillar та інших робить Америку лідером з виробництва та продажу сільськогосподарської техніки та обладнання у всьому світі. Доставка з США сільськогосподарської техніки - непросте завдання для новачків в сфері експедирування і доставки вантажів. Але ми відмінно справляємось з цим складним процесом, вирішуючи всі питання по оптимальному підбору транспорту, вибору кращого маршруту, оформлення всієї документації, швидкому розмитненні.

  • Вартість на с/г техніку нижча, ніж на аналоги в Європі
  • Найбільший вторинний ринок с/г техніки в світі
  • ЯК ДОСТАВИТИ НЕГАБАРИТНУ ТЕХНІКУ ЯКА НЕ ВМІЩАЄТЬСЯ В КОНТЕЙНЕР ?

   Для перевезення по морю негабаритних вантажів, наприклад, комбайну з США, застосовується метод RO-RO («Roll On / Roll Off» або «закотити/ викотити»). Його використання має на увазі перевезення вантажів без контейнерів - в трюмі або на палубі судна, куди техніка заїжджає або закочується вантажниками.


   ЯК РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕТОДОМ RO-RO ?

   Розрахунок вартості перевезення методом RO-RO здійснюється виходячи з габаритів вантажу - його ширини, довжини, висоти. Час доставки сільськогосподарської техніки до покупця залежить від віддаленості порту завантаження від порту розвантаження, адреси кінцевої доставки. Такі вантажі найвигідніше доставляти безпосередньо в Українські порти, так як транспортування такої техніки по Європі дуже коштовне.


   ЯК ЗНАЙТИ ПОТРІБНУ C/Г ТЕХНІКУ В США ?

   Знайти вживаний с/г техніку в США можна на сайтах: TractorhouseUsedironEquipementtraderIronplanet, а також пошкоджену або списану техніку на аукціонах CopartIAA

   Выкуп