Ремонт вашего автомобиля

Кузовний ремонт автомобілів з США

Кузовний ремонт поділяється на дві різні галузі: рихтування та малярка.

Рихтування - це вирівнювання деформованого кузова або кузовних частин та/або елементів за допомогою інструментів та певного обладнання, методом закріплення кузова на непорушній платформі та витягування деформацій гідравлічною "лапою" (авторобот). Наші СТО обладнані 8 такими автороботами, а також спотерами та зварювальною технікою Lincoln.

Малярка - це фінішний кузовний ремонт, що включає в себе підготовку кузовних частин та/або елементів до пофарбування та саме пофарбування лакофарбовим покриттям. Для якісної малярки необхідна наявність своєї станції підбору фарб (мішальні фарб) та фарбувальна камера, ми маємо таке обладнання на наших СТО.

 • 15 річний досвід в рихтуванні автомобілів кращими спеціалістами у Львові,
 • Великі об'єми робіт та їхня різноплановість завжди підтримує вправність наших майстрів,
 • Використання найкращих матеріалів для малярки (фарби, лаки, грунти, шпаклівки),
 • ЯКІ МАРКИ АВТОМОБІЛЬНИХ ФАРБ, ГРУНТІВ, ЛАКІВ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВИ ?

  Ми використовуємо фарби та лаки фірм DuPont (Cromax), Roberlo, PPG, Standox. Також є можливість покривати передні частини автомобілів керамічними тревдими лаками для стійкості фарби при русі авто по шосе. Всі елементи після пофарбування поліруються компонентами 3М.


  СКІЛЬКИ ЧАСУ, В СЕРЕДНЬОМУ, ЗАЙМАЄ КУЗОВНИЙ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЯ ПІД КЛЮЧ ?

  В середньому, якщо автомобіль повинен витягуватись на платформі (автороботі), це триває 5-10 днів, в залежності від складності роботи. Малярка автомобіля також триває десь 5-10* днів, залежно від кількості елементів до пофарбування та процедурою, відліком часу за який грунти та лакофарбове покриття кристалізується. Також до цього часу потрідно додати 3-5* днів на розборку/зборку кузовних деталей. Якшо в автомобілі необхідно демонтувати/встановити агрегати (двигун, кпп і т.д.), то загальний час виконання робіт може сягати одного* місяця. * Всі наведені для прикладку часові рамки стосуються автомобілів на які вже прибули всі запчастини.

Заказ запчастей

Запчастини на автомобілі з США

Здебільшого 95% всіх автомобілів привезених з США - післяаварійні або мають інші пошкодження. Через великий об'єм замовлень, наша компанія має дешеві ціни на нові оригінальні запчастини до всіх американських, європейських та японських автомобілів. Ми не працюємо з посередниками, замовляючи запчатсини переважно в виробника. Підбір запчастин відбуваєтьтся тільки в оригінальних програмах виробника авто по VIN номеру автомобіля. Окрім цього, ми підбираємо, викуповуємо та доставляємо б.у. запчастини з США, Німеччини та Польщі. Наші переваги:

 • Наші спеціалісти коректрно підберуть запчастини саме на Ваш автомобіль (нові або б.у.);
 • Швидка доставка запчастин з США (авіа та морем), а також Європа (кожного тижня);
 • Інтерактивний процес підбору запчастин, онлайн погодження з клієнтом в Google документах;
 • ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДЕФЕКТУВАННЯ ПІСЛЯАВАРІЙНОГО АВТОМОБІЛЯ ?

  Всі авто, які ми ремонтуємо для своїх клієнтів, попередньо дефектуються ще по фото зробленим нашими партнерами в портах США. По цих фотографіях ми можемо вже замовляти габаритні та дорогі запчастини завчасно, ще до прибуття автомобіля в Україну. Коли авто прибуває, воно розбирається і автомобіль дефектується більш прицензійно, після цього дозамовляються всі решту запчастин.

  • ДЕ ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ НОВІ ЗАПЧАСТИНИ ДО АВТОМОБІЛІВ З США ?

   Якщо потрібно замовити оригінальні нові запчастини, то такі деталі замовляються в виробника: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Volvo, GM, Toyota, Honda, Mazda, Nissan. На моделі автомобілів, які випускаються також для Європи, всі запчастини можна купувати в Європі. Вийнятки є автомобілі котрі не поставляються на європейський ринок офіційно, відповідно запчастини на такі авто ми замовляємо тільки в США.

  • ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАМОВЛЯТИ ВЖИВАНІ ЗАПЧАСТИНИ ?

   Так звичайно! Такі запчастини ми купуємо та доставляємо: в Європі на таких сайтах: Allegro.pl , Ebay.de , Leboncoin.fr тощо, ми можемо привезти будь які запчастини з цих сайтів. В США ми купуємо та доставляємо: Ebay.com , Amazon.com або будь-яких інших.
  •  

Документы к вашему автомобилю

Документи для розмитнення

Всі автомобілі та іншу техніку яку наша компанія доставляє з США та Канади в Україну ми допомагаємо розмитнити. Для розмитнення легкового автомобіля необхідні наступні документи:

 • Техпаспорт (право всласності) Title, Salvage certificate;
 • Інвойс (рахунок/фактура) від продавця клієнту з вартістю авто;
 • EX декларація (видається в Литві експортером);
 • Форма МД-2 (видається на митниці), а також МД-6 (акт огляду);
 • Посвідчення митниці (видається після розмитнення авто);
 • Сертифікація автомобілів з США

  Щоб зареєструвати авто з США або Канади в Україні - необхідно пройти процедуру сертифікації та отримати Сертифікат відповідності. Ця процедура відбувається в спеціалізовних сертифікаційних центрах, де експерти досліджують транспортний засіб, та проводять відеозапис роботи світлових приладів, прозорості бокових вікон, заміряють екологічність викидів тощо.

  Для проходження сертифікації в Україні автомобіль повинен відповідати вимогам Євросоюзу, а саме:

  • Екологічна норма викидів не менше Євро-5, перевіряється по VIN номеру;
  • Повинна бути заводська наклейка норми викидів під капотом (California);
  • Дублюючі бокові повторювачі поворотів в передніх крилах або у бокових дзеркалах заднього виду;
  • Всі повторювачі сигналів поворотів мають бути оранжевого/жовтого (не червоного) кольору;
  • Мати встановлену задню протитуманну фару сертифіковану в Євросоюзі;
  • Передні та задні габаритні вогні, що відповідають нормам Євросоюзу;

  Документи для реєстрації автомобіля з США

  Шоб зареєструвати вже розмитнений автомобіль з США в сервісних центрах (МРЕВ), власник автомобіля, або довірена особа (має мати довіреність) повинна надати всі вищеперечислені документи, а саме: американський техпаспорт, інвойс, експортна декларація, форма МД-2, посвідчення митниці а також сертифікат відповідності. Окрім цього в сервісному центрі необхідно оплатити збір до ПФ (пенсійного фонду).

  • ЯК РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ЗБОРУ ДО ПФ (ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ) ?

   Збір сплачується в еквіваленті 3% від оціночної вартості ТЗ до 290 730 грн., 4% від оціночної вартості ТЗ від 290 730 до 510 980 грн. та 5% від оціночної вартості ТЗ більше ніж 510 980 грн. Оціночну вартість Ви можете побачити в митній декларації формі МД-2 в графі №46 (статистична вартість).


   ЯК ДІЄ ЗАБОРОНА ВІДЧУЖЕННЯ НА АВТОМОБІЛІ РОЗМИТНЕНІ ЗА ПІЛЬГОВИМ ТАРИФОМ ?

   Всі транспортні засоби, які були розмитнені за пільговим тарифом реєструються у встановленому порядку, однак в базу вноситься заборона на відчуження протягом 365 днів з моменту розмитнення такого ТЗ, про це буде записано в особливих відмітках в свідоцтві про реєстрацію (дивітся фото).

   • ЯК РЕЄСТРУЮТЬ АВТОМОБІЛІ ЯКІ ПРОСТРОЧИЛИ 10 ДІБ ПІСЛЯ РОЗМИТНЕННЯ ?

    99% всіх транспортних засобів які привозять з США є пошкодженними і ремонтуються. Рідко хто вкладається в термін 10 діб, після розмитнення, поставити автомобіль на облік. Це не проблема - під час реєстрації автомобіля пишиться заява на ім'я начальника сервісного центру, де Ви пояснюєте, що автомобіль був в ремонті, або чекав на запчастини. Ніяких проблем не буде, заява долучається до реєстраційних документів.

   • МОДЕЛЬНИЙ РІК ВИПУСКУ АВТО ТА РІК ПЕРШОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ?

    В США в техпаспорті вказують рік першої реєстрації авто, а не рік його фізичного виготовлення. Дуже часто буває, особливо на імпортованих в США автомобілях, що рік випуску, вказаний на дублюючій табличці, є на декілька місяців старішим від дати першої реєстрації. Наприклад авто випуску 09 місяця 2015 року, (10 буква в VIN номері вказує що це вже 2016 модельний рік), але в техпаспорті в США може бути таке авто 2016 роком. Українська митниця, майже на 100%, видасть посвідчення митниці, де вкаже цю дрібницю і ТЗ не вдастся поставити на облік 2016 роком.
   •  

Растаможка автомобиля

Обов’язкові платежі під час розмитнення авто:

 • ВВІЗНЕ МИТО становить (10%) від суми митної вартості тз, електромобілі (0%) 
 • та нові легкові авто з об’ємом двигуна більше за 3.0 л. (5%);
 • АКЦИЗНИЙ ЗБІР залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, виду палива (бензин/дизель) та віку авто;
 • МИТНІ ПЛАТЕЖІ (?%) залежать від ваги транспортного засобу, потужності (рахують в кВт), комплектації, і т.д.;
 • ПДВ становить (20%) від суми митної вартості, акцизного збору та ввізного мита;

 

Як розмитнити авто в Україні у 2018 році

Усім відомо, що під час ввезення транспортного засобу на територію України його необхідно «розмитнити».

Так склалося, що поняття «розмитнення» завжди викликало негативні емоції у людей бажаючих привезти авто із-за кордону.

По-перше - через захмарні ставки податків, по-друге - через неясність та непрозорість принципів їх нарахування.

При цьому новий Податковий Кодекс лише ускладнив ситуацію. І, якшо першу проблему (податкові ставки) ми вірішити невзмозі,

то внести певну ясність у схеми розрахунку митних платежів можна спробувати.

З цією метою і був розроблений цей митний калькулятор.

Під час розробки нашого калькулятора ми приділили увагу транспортним засобам, що ввозяться найчастіше:

легковим автомобілям, мотоциклам, електромобілям, вантажівкам та автобусам.

Отже, які доплати чекають на бажаючих завезти авто з-за кордону:

 • ВВІЗНЕ МИТО

  Ставка мита на більшість ТЗ, що ввозяться, складає 10% від сумарної митної вартості,
  за виключенням дизельних автобусів для перевезення більше 10 осіб з двигуном понад 5 л. (ставка 20%),
  ТЗ з електродвигуном (8%), а також - нових легкових автомобілів з об'ємом більше 3 л. (6%) Ставки визначені Митним тарифом України

 • АКЦИЗНИЙ ЗБІР

  Нараховується по різному для різних типів ТЗ. В більшості випадків залежить від віку авто, типу палива, об'єму та потужності двигуна.
  Нагадаємо, що у березні 2014 року ставки акцизного збору на нові авто були збільшені вдвічі, a у 2015 введено ставки і на вантажівки,
  а на легковики - ще трохи підвищено


  ПДВ

  20% від суми митної вартості, ввізного мита та акцизного збору.

  • ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

   Слачується при реєстрації транспорного засобу в сервісних центрах. Складає 3% від вартості, при вартості авто, оціненого митницею, до 260.000 грн. Якшо ж вартість авто більше за 260.000 грн. але до 500.000 грн то ПФ складає 4%, при вартості авто більше ніж 500.000 грн ПФ складає 5% від цієї вартості

  Крім цього обираючи авто варто враховувати, що власників легковиків з двигуном більш ніж 3 літри та не старших за 5 років чекає транспортний податок 25.000 грн.

 •  

Доставка вашего автомобиля

Вартість доставки до Львова

Ми надаємо повний спектр послуг по доставці авто/мото та с/г техніки в Україну. На мапі праворуч, Ви можете ознайомитись з розцінками доставки легкового автомобіля до Львова (Україна) з будь-якого штату США. В ціну входить абсолютно все, що стосується доставки:

 • Доставка автомобіля в порт (США);
 • Фрахтування, завантаження контейнера (США);
 • Виготовлення ескпортних документів (США);
 • Доставка морем в контейнері в порт Клайпеда (Литва);
 • Розвантаження контейнера в (Литва);
 • Акт дефектації Євросоюзу + новий інвойс (Литва);
 • Доставка автовозом у Львів (Україна);
 • Стоимость доставки зависит от штата в котором находится автомобиль и колеблется от 2500 до 3750 у.е
 • Процес доставки авто з США

  Ми працюємо з усіма великими портами США та Канади, наші контейнери доставляються в Європу в порт Клайпеда, Литва. Ми являємось єдиною компанією в Україні котра працює виключно через Балтику. Доставляти автомобілі в Одесу, або інші українські порти - дорожче, довше по часу та набагато складніше в оформлені митних документів.

  Доставка автомобілів відбувається в морських контейнерах, в контейнер поміщають в середньому до 4 легкових автомобілів. Весь вантаж обов'язково страхується компанією перевізником на сумму, як мінімум, вдвоє більшу від реальної вартості. Під час доставки Вашого автомобіля - Ви будете в курсі де він перебуває та зможете відслідковувати його переміщення на мапі світу онлайн, це можливо за допомогою нашого сайту: відстежити

  • Швидкість доставки до Львова, максимум 60 днів з моменту покуки авто
  • Об'єми куплених автомобілів не заставлять Вас чекати більше 2 тижнів на відправку
  • Перед відправкою, всі автомобілі фотографуються додатково, фото надаються покупцеві

  • ЧЕРЕЗ ЯКИЙ ЧАС ПІСЛЯ ПОКУПКИ АВТО ПОТРАПЛЯЄ В ПОРТ ?

   Це залежить від відстані аукціону чи майданчику по продажам авто до найближчого порту. В середньому така процедура може тривати від 5 до 10 днів. Кожен автомобіль забирається індивідуально евакуатором та везеться в порт для завантаження його в контейнер.


   ЯКУ ПЕРЕВІРКУ ПРОХОДИТЬ АВТО В ПОРТУ ПІСЛЯ ДОСТАВКИ ?

   Після прибутя автомобіля в порт (завантажувальний майданчик) його фотографують (20-40 фото), також перевіряють наявність ключів та документів (техпаспорту). Всю цю інформацію клієнт отримує від нас наступного дня і вона буде доступною в особистому кабінеті на нашому сайті.


   ЯКІ АВТОМОБІЛІ ЗАВАНТАЖУЮТЬСЯ В КОНТЕЙНЕР РАЗОМ З КУПЛЕНИМ АВТО ?

   В середньому в 40 футовий морський контейнер завантажують 4 легкових автомобілі. Ми надаємо клієнту інформацію про конейнер (його ідентифікаційний номер), а також які автомобілі були завантажені разом з його автомобілем. Відстежити перебування та маршут контейнера на мапі світу можна на нашому сайті онлайн, по номеру контейнера.


   ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ КОНТЕЙНЕРА В ЛИТВУ КОЛИ АВТО ПОТРАПЛЯЄ В УКРАЇНУ ?

   В середньому після розвантаження контейнера в порту Клайпеда (Литва) автомобіль завозиться автовозом (евакуатором) в Україну протягом 5-10 днів. Це залежить від готовності документів з Литви, а також "ПД" (попереднього декларування) для проходження польсько-українського кордону.

More Articles...