Автор : btamedia

Ремонт вашего автомобиля

Кузовний ремонт автомобілів з США

Кузовний ремонт поділяється на дві різні галузі: рихтування та малярка.

Рихтування - це вирівнювання деформованого кузова або кузовних частин та/або елементів за допомогою інструментів та певного обладнання, методом закріплення кузова на непорушній платформі та витягування деформацій гідравлічною "лапою" (авторобот). Наші СТО обладнані 8 такими автороботами, а також спотерами та зварювальною технікою Lincoln.

Малярка - це фінішний кузовний ремонт, що включає в себе підготовку кузовних частин та/або елементів до пофарбування та саме пофарбування лакофарбовим покриттям. Для якісної малярки необхідна наявність своєї станції підбору фарб (мішальні фарб) та фарбувальна камера, ми маємо таке обладнання на наших СТО.

  • 15 річний досвід в рихтуванні автомобілів кращими спеціалістами у Львові,
  • Великі об'єми робіт та їхня різноплановість завжди підтримує вправність наших майстрів,
  • Використання найкращих матеріалів для малярки (фарби, лаки, грунти, шпаклівки),
  • ЯКІ МАРКИ АВТОМОБІЛЬНИХ ФАРБ, ГРУНТІВ, ЛАКІВ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВИ ?

    Ми використовуємо фарби та лаки фірм DuPont (Cromax), Roberlo, PPG, Standox. Також є можливість покривати передні частини автомобілів керамічними тревдими лаками для стійкості фарби при русі авто по шосе. Всі елементи після пофарбування поліруються компонентами 3М.


    СКІЛЬКИ ЧАСУ, В СЕРЕДНЬОМУ, ЗАЙМАЄ КУЗОВНИЙ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЯ ПІД КЛЮЧ ?

    В середньому, якщо автомобіль повинен витягуватись на платформі (автороботі), це триває 5-10 днів, в залежності від складності роботи. Малярка автомобіля також триває десь 5-10* днів, залежно від кількості елементів до пофарбування та процедурою, відліком часу за який грунти та лакофарбове покриття кристалізується. Також до цього часу потрідно додати 3-5* днів на розборку/зборку кузовних деталей. Якшо в автомобілі необхідно демонтувати/встановити агрегати (двигун, кпп і т.д.), то загальний час виконання робіт може сягати одного* місяця. * Всі наведені для прикладку часові рамки стосуються автомобілів на які вже прибули всі запчастини.