Автор : btamedia

Адаптація мультимедіа

 

Адаптація автомобілів з США Ford и Mazda

Всі автомобілі з США мають деякі незручності для користування в Україні. До таких незручностей відноситься імперська система одиниць вимірювання (відстань в ml, швидкість в m/h, розхід палива в mpg, тиск в psi, температуру в °F). В європейских виробників авто ці параметри можна переключити на метричні одиниці вимірювання (відстань в км, швидкість в км/год, розхід палива в л/100км, тиск в Bar, температуру в °C), а от в американських та деяких японських авто, які виготовляються в США, це можна зробити тільки з допомогою певного обладнання або неможливо взагалі.

Друга проблема - FM радіо, в США немає парних FM станцій взагалі. Щоб отримати парні FM станції (наприклад 88,6; 100,8; 105,8) необхідно перепрошивати блоки управління мультимедії або самі радіо.

Третя проблема - навігація. Всі автомобілі котрі обладнані навігацією мають "прошиті" карти США та Канади, не маючи Європи взагалі. Для цього потрібно перепрошивати систему та додатково встановлювати європейські карти на кожен автомобіль індивідуально.

Четверта проблема - мова. 100% автомобілів котрі привозяться з США, мають виключно три мови в своєму меню. Це англійська, іспанська та французька мови. Для прошивки української/російської мови потрібно повністю міняти прошивку блоків приборної панелі, мультимедіа та комфорту.

  • Ми надаємо послуги з адаптації та європеїзації майже всіх авто з США
  • Встановлюємо європейські навігаційні карти та додаткові мови в авто
  • ЯКА СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ АДАПТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ З США ?

    Все залежить від марки автомобіля та року його випуску. В середньому такі автомобілі як Audi, BMW, Mercedes-Benz з дуже складними бортовими ситстемами комфорту, мультимедіа кодуються в індивідуальному порядку. Вартість європейської прошивки + (укр/рос мови) коштує 100-200$. Адаптація FM радіо блоків до парних станцій 50$ (в деяких авто безкоштовно з заміною прошивки на європейську).

  • ЯК ВСТАНОВИТИ ЄВРОПЕЙСЬКУ НАВІГАЦІЮ І КАРТИ ?

    В кожному автомобілі по різному. Наприклад в Audi європейські карти займають до 25Гб і "заливаються" в спеціальному режимі авто, така процедура коштує 50-100$ та триває до 3 годин. В BMW навігаційні карти встановлюються швидше за простішим принципом. В Mercedes-Benz не можливо встановити карти на авто без купування спеціальної оригінальної SD-карти, яка використовується тільки під один автомобіль.
  •