Автор : btamedia

Восстановления AirBag

Реставрація систем пасивної безпеки

Велика кількість післяаварійних автомобілів з США приходять з пошкодженою системою пасивної безпеки: вистрілені повітряні подушки безпеки (airbag), заклинені ремні безпеки, вибиті плюсові акумуляторні клеми, що відповідають за електропостачання до двигуна. Всі ці системи потрібно замінити або відреставрувати. Нові подушки безпеки, автивні ремні безпеки з піропатронами коштують чималих грошей, в середньому 500-800$ за одну нову подушку безпеки та приблизно 250$ за ремінь безпеки. Ми пропонуємо своїм клієнтам альтернативу - реставрацію систем безпеки! Вартість реставрації систем безпеки це 150-220$ за одну подушку безпеки та 100-160$ за один ремінь безпеки. При цьому всі відреставровані елементи стають робочими і, при аварії, спрацюють повторно.

  • Економія на реставрації систем безпеки може сягати до 1500$ на одному автомобілі
  • Автомобілі з вистріленими подушками безпеки є набагато дешевші на аукціонах США
  • Після реставрації систем безпеки в автомобілі не буде світитись помилка на приборній панелі
  • СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ РЕСТАВРАЦІЯ ПОДУШОК ТА РЕМНІВ БЕЗПЕКИ НА ОДНЕ АВТО ?

    В середньому це займає 2-4 тижні. Всі елементи безпеки знімаються з авто нашими професіоналами та відправляються в Польщу в сертифіковану фірму по реставрації подушок безпеки та піропатронів. Поки автомобіль ремонтується на рихтовці та малярці - відреставровані системи безпеки вже приходять відреставровані та готові до встановлення. Після встановлення відреставрованих систем безпеки в автомобілі стирається пам'ять комп'ютера який пам'ятає про спрацювання систем пасивної безпеки.


    ЧИ БУДЕ ВИДНО, ЩО В АВТОМОБІЛІ ВІДРЕСТАВРОВАНІ СИСТЕМИ ПАСИВНОЇ БЕЗПЕКИ ?

    Якщо це подушка керма - то в ній замінюється піропатрон на новий та ставиться нова накладка з логотипом, ззовні не можливо відрізнити нову подушку безпеки керма від реставрованої. Бокові подушки безпеки (шторки) ховаються над стелею авто і їх візуально не видно, подушки бокові, які вмонтовані в передніх сидіннях, також є схованими і сидіння зашивається поновому. Після встановлення реставрованих подушок безпеки, піропатронів в ремнях безпеки, плюсової клеми на акумулятор - автомобіль перестає показувати помилку пов'язану з системою пасивної безпеки.